Diagnoza Psychoterapia Rozwój

O nasJOANNA CZUBA
Psycholog, psychoterapeuta 
Moje pierwsze doświadczenie zawodowe związane z rozwojem osobistym to uczestniczenie w organizacji szkoleń. Jako doradca zawodowy prowadziłam warsztaty grupowe i poradnictwo indywidualne. 

Za jedno z ważniejszych punktów w swoim rozwoju uważam pracę, początkowo w charakterze wolontariusza, z osobami po kryzysach psychotycznych. Zajmowałam się rehabilitacją psychiatryczną - mobilizowałam pacjentów i podopiecznych do życia społecznego i walki o samych siebie - jako psycholog z osobami chorującymi na schizofrenię oraz niepełnosprawnymi intelektualnie, a także terapeuta-opiekun osób wykluczanych społecznie przez biedę i nadal niestety niską świadomość społeczną. Moim długofalowym celem jest praca w zawodzie psychoterapeuty. Obecnie współpracuję z poradnią przy Stowarzyszeniu Pomocna Dłoń na ul. Sudolskiej w Krakowie.

Ulubiony cytat: "Jeżeli nie wierzysz, że historia człowieka, który stoi przed Tobą, jest święta, to daj mu święty spokój." (Eva Roine)  
Kontakt: joannaczuba@gmail.com


TOBIASZ MAJSTRENKO
Poeta, specjalista public relations 
Z duchowości szczególnie zainteresowany taoizmem i filozofią zen. Hobbistycznie miłośnik komiksów i fantastyki. Autor tomika poetyckiego "Przeplatanki liryczne" i jeden z autorów antologii poezji wydawanej przez forum Ogród Ciszy.


Ulubiony cytat: "Boże, który wiesz wszystko, nie mam modlitewnika i nie znam na pamięć żadnych modlitw. Ale ty znasz wszystkie modlitwy. Jesteś Bogiem. Oto zatem, co zamierzam zrobić. Wyrecytuję alfabet i pozwolę ci samemu złożyć słowa w całość." (Neil Gaiman)

Kontakt: tobiasz.majstrenko@gmail.com

 

Współpracujemy z:ZEN I PSYCHOANALIZA

https://www.facebook.com/zenipsychoanaliza

 


CHADOO
http://www.chadoo.org/ 
JESTEM SOBĄ, NIE CHOROBĄ 
http://www.jestemsoba.org.pl/
 


TO SMUTNE. BLOG O DEPRESJI.
http://tosmutne.pl/
 WHEELCHAIR-LIFESTYLE 
http://wheelchair-lifestyle.blogspot.com/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz